www.Innova-Presto.pl
Drukarka fiskalna Innova Presto Drukarka fiskalna Innova Presto Drukarka fiskalna Innova Presto

Kasa fiskalna Innova Presto

Innowacyjna kasa Innovy, która zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej. Urządzenie korzysta z 2 niebieskich i podświetlanych ekranów, sprzedawcy i klienta, które zapewniają czytelność pojawiających się informacji. Dzięki błyskawicznemu mechanizmowi drukującemu, który wystawia paragony z prędkością 23 linijek tekstu na sekundę, prowadzenie sprzedaży stanie się efektywne, jak nigdy wcześniej. Innova Presto to małe wymiary oraz wysoka funkcjonalność. Wybierz kasę, która rozwinie przed Twoim biznesem wachlarz nowych możliwości.

Kasa fiskalna Innova Presto - Realizuje elektroniczną kopię paragonów

Realizuje elektroniczną kopię paragonów

Urządzenie zostało wyposażone w moduł Innova EJ, pozwalający na realizację elektronicznej kopii paragonów. Dzięki temu nie będziesz musiał gromadzić wielu papierowych potwierdzeń sprzedaży, które zajmują sporo miejsca, szybko blakną i łatwo je zgubić. Oszczędzisz też na kosztach wynikających z eksploatacji urządzenia. Dodatkowo, zarchiwizujesz dane na innym nośniku, co zapewni bezpieczeństwo gromadzonych informacji. Już teraz postaw na komfort pracy i nowoczesne rozwiązania.

Kasa fiskalna Innova Presto - 2 obszerne ekrany LCD - kasjera i klienta

2 obszerne ekrany LCD - kasjera i klienta

Kasa marki Innova posiada 2 wielofunkcyjne i graficzne ekrany LCD - użytkownika i klienta. Obydwa wyświetlacze gwarantują bardzo duży obszar pracy oraz wysoką czytelność pojawiających się treści, bez względu na oświetlenie. Wybierz urządzenie, które pozwoli Ci zadbać zarówno o potrzeby kasjera, jak i nabywcy.

Kasa fiskalna Innova Presto - Wystawia paragony z prędkością 23 linii/s!

Wystawia paragony z prędkością 23 linii/s!

Innova Presto posiada błyskawiczny i bardzo wydajny mechanizm drukujący, który pracuje z zawrotną prędkością 23 linijek na sekundę! Dzięki temu zyskasz urządzenie, pozwalające na szybką i sprawną obsługę klientów. Poza tym, Presto wykorzystuje papier długości 30 m, który umożliwi Ci długi okres pracy, bez częstych przerw na wymianę wkładu. Kiedy już przyjdzie ta chwila, zamontowanie nowej rolki przebiega na zasadzie „wrzuć i pracuj” i zajmuje zaledwie kilka sekund.

Kasa fiskalna Innova Presto - Zaprogramujesz szybką sprzedaż 40 elementów asortymentu

Zaprogramujesz szybką sprzedaż 40 elementów asortymentu

Model Presto wykorzystuje alfanumeryczną klawiaturę, która zawiera 24 klawisze. Dzięki silikonowej nakładce, jest ona odporna na zalania i długotrwałą pracę. Klawiatura Innova Presto oferuje możliwość zaprogramowania szybkiej sprzedaży 40 produktów lub usług, zdecydowanie usprawniając obsługę klientów.

Kasa fiskalna Innova Presto - Świetnie współpracuje z komputerami i innymi urządzeniami

Świetnie współpracuje z komputerami i innymi urządzeniami

Kasa została stworzona z myślą o współpracy z innymi urządzeniami. Model Presto posiada 2 porty, RS-232 oraz USB, które pozwolą na podłączenie do niej komputera, wagi, skanera kodów kreskowych, a także programowalnej klawiatury. Sprawna wymiana danych pomiędzy kasą fiskalną a urządzeniami peryferyjnymi umożliwi Ci stworzenie kompleksowego stanowiska sprzedaży.

Kasa fiskalna Innova Presto - Idealna do handlu mobilnego i małych stanowisk pracy

Idealna do handlu mobilnego i małych stanowisk pracy

Pod względem wielofunkcyjności i wielkości, kasa fiskalna marki Innova praktycznie nie ma sobie równych. Wymiary Presto to jedynie 165 x 170 x 70 mm (szerokość, długość, wysokość). Urządzenie znajdzie zastosowanie w sprzedaży mobilnej oraz w handlu stacjonarnym, gdy przestrzeń stanowiska kasjera jest mocno ograniczona. Do Presto możesz dokupić specjalny pokrowiec, który zagwarantuje komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróżowania z kasą.

Kasa fiskalna Innova Presto - Wystawia paragony także bez zasilania zewnętrznego

Wystawia paragony także bez zasilania zewnętrznego

Presto korzysta z bardzo wydajnego akumulatora, który pozwala na pracę również bez zasilania zewnętrznego. Kasa, przy pełnej baterii, umożliwi wydruk co najmniej 6 000 linii na paragonach. Dzięki temu nie poniesiesz ewentualnych strat finansowych, które mogą wynikać z przerw w obsłudze klientów. Akumulator może być zasilany również w podróży, za pomocą ładowarki samochodowej, co czyni z tego modelu doskonałe rozwiązanie dla handlu mobilnego.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Innova Presto!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab K10

Kasa fiskalna
Elzab K10

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij